Youtube 4000 Saat

Youtube 4000 saat paketleri , kanalınızın para kazanma özelliğinin aktif edilebilmesine doğrudan etki etmekte olan organik izlenme paketleridir

Youtube
1.000 Saat Süresi
 • Hızlı Teslimat
 • 30 Gün Garantilidir
 • Youtube Para Kazanma Özelliğini Aktif Eder
 • 7/24 Canlı Destek
200.00₺
Satın Al
Youtube
2.000 Saat Süresi
 • Hızlı Teslimat
 • 30 Gün Garantilidir
 • Youtube Para Kazanma Özelliğini Aktif Eder
 • 7/24 Canlı Destek
400.00₺
Satın Al
Youtube
3.000 Saat Süresi
 • Hızlı Teslimat
 • 30 Gün Garantilidir
 • Youtube Para Kazanma Özelliğini Aktif Eder
 • 7/24 Canlı Destek
600.00₺
Satın Al
Youtube
4.000 Saat Süresi
 • Hızlı Teslimat
 • 30 Gün Garantilidir
 • Youtube Para Kazanma Özelliğini Aktif Eder
 • 7/24 Canlı Destek
800.00₺
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

4000 saat Youtube için oldukça önemli bir kavramdır. 4000 saati geçen izlenmelerde hesap para kazanmaya başlayacaktır.

Paket alındıktan sonra ömür boyu kullanılmaktadır. Herhangi bir süre kısıtlaması yoktur. Bu sayede paket aktifleştiği an para kazanmaya başlayabilirsiniz.

4000 saat izlenme oranı gerçek kişiler tarafından doldurulmaktadır. Bu sayede hesabınız üzerinden güvenli bir şekilde para kazanabilirsiniz.

4000 saat paketini satın alan kullanıcılar herhangi bir riske maruz kalmadan hesaplarını kullanabilmektedir. Hesabınız aktif olduğu sürece hiç bir risk yaramayacaktır.

Hesabınız için bütçenize uygun olan paketi alabilirsiniz. Paketler izlenme saatine göre farklı fiyatlara ayrılmaktadır. Bu fiyatlar içerisinde kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Hesabınız üzerinde 4000 saat izlenme oluştuğunda, Youtube hesabınız üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Youtube 4000 Saat

Youtube üzerinden kazanç elde etmek için ilk yapmanız gereken şey bir kanal açmaktır. Ancak kanalı açtıktan sonra da hemen para kazanmaya başlayamazsınız. Kaliteli içeriklerin sunulması ve otomasyon ile yapılan aksiyonların azaltılması için ilk öncelik olarak şirketin getirdiği bazı kurallarla karşılaşıyoruz. Youtube 4000 saat sınırlaması bunun bir örneğidir.


Bu saat sınırlaması herhangi bir video ile sınırlı tutulmuyor. Bir videonun 4000 saat izlenmesi ya da 10 videonun total izlenme sayısının 4000'e ulaşması yeterli kabul ediliyor. Ancak bu sınır aşıldıktan sonra ve gerekli abone sayısı sağlandıktan sonra para kazanma özelliği aktif konuma getirilebiliyor. Yani video içeriklerinize reklam yerleştirmek için bu sınırı aşmanız elzem.

Youtube 4.000 Saat İzlenme Neden Önemli?

Youtube 4.000 saat satın almak sizin için önemli bir başlangıç olabilir. Çünkü içerik üretmeye başlarken popülerlik gibi pek çok konu sizi cezbeden unsurlar arasında olabilir. Fakat bu işe başlama sebeplerinizden birisinin para kazanmak olduğundan eminiz. Hızlıca kazanmaya başlamak istiyorsanız hem 1.000 aboneye ulaşmak hem de 4.000 saat izlenme sınırını aşmak durumundasınız.

 • Kanalın daha olgun görünmesi
 • Youtube kriterlerine göre para kazanma özelliğinin açılabilmesi
 • Yeni aboneler için cazip görünmesi

Para kazanma aktivasyonu için bunun şart olması ise pek çok hesabın aylar boyunca organik bir biçimde bu sınırı aşmayı beklemesine yol açıyor. Yine de Youtube 4000 saat izlenme satın alarak bu süreci hızlıca geçebiliyorsunuz. Üstelik bunun için illa ki sabit bir sayıyla alım yapmak zorunda değilsiniz.

Youtube 4000 Saat Parça Parça Alınır Mı?

Para Youtube 4000 saat satın alma işleminde dört farklı paket sunuluyor. Bu paketler sizin ihtiyaçlarınıza bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Hatta güncel olarak mevcut izlenme saatinize bakarak eksik olan kısmı almak ve böylece para kazanmayı aktif edebilmeniz mümkün kılınıyor.


Paketlerin içerisinde 1000 saat, 2000 saat, 3000 saat ve 4000 saat seçenekleri var. Yeni açtığınız bir kanala bile video yükleyerek hemen 4.000 saat izlenme alarak bu zorunluluğu yerine getirebilirsiniz. Dilerseniz parça parça alarak daha organik bir süreç sağlayabilirsiniz. Tüm izlenmeler gerçek kullanıcı hesaplarından ve tamamen Türk izleyicilerden gelmektedir.

Youtube 4000 Saat İzlenme Kalıcı Mı?

Youtube izlenme sayısı satın al hizmetinin en büyük artısı herhangi bir düşüş yaşanmamasıdır. Şimdiye kadar kimsenin video izlenme saati düşmediği için sağladığımız izleme hizmetinin tamamıyla gerçek kullanıcılar olduğunu vurgulayabiliyoruz. Çünkü bot izlenmeler almak hem düşüşe hem de kanalın algoritmada geri planda kalmasına neden olabiliyor.


Oysa Youtube 4.000 saat izlenme sınırını aşmak temel anlamda etkileşimi arttırarak para kazanma aktivasyonuyla daha fazlasına sahip olma amacıyla yapılıyor. Bunu baltalamamak için gerçek kullanıcılar tercih etmek şart. Süreç oldukça hızlı tamamlanır ve 4.000 saat izlenme hizmeti garantilidir. Olası bir aksaklık durumunda telafisi yapılacağı için ömür boyu kullanabileceğiniz bir yatırıma dönüştüğünü söyleyebiliriz.