Youtube Para Kazanma Aktifleştirme

Youtube para kazandırma aktifleştirme paketleri , kanalınız için 4000 saat izlenme ve 1000 abone etkisiyle beraber para kazanmasını aktif hale getirmektedir

Youtube
4000 Saat Süresi + 1000 Abone
  • Hızlı Teslimat
  • Saat Süresi Ömür Boyu Garantilidir
  • Para Kazanma Özelliğini Aktifleştirir
  • 7/24 Canlı Destek
750.00₺
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Youtube hesabınız uygun standartlara ulaştığında videolarınız üzerinden para kazanmanız mümkün olacaktır. Ama bunun için izlenme ve abone sayınız istenilen rakamlara ulaşmalıdır.

Youtube hesapları üzerinden para kazanan birçok kişi bulunmaktadır. Yasalara göre Youtube üzerinden para kazanmanın herhangi bir yasağı yoktur ve bu durum yasaldır.

Bu paketi satın alarak abone sayınız ve izlenme sayılarınız para kazanmaya uygun duruma getirilecektir. Böylelikle Youtube'un şart koştuğu durumları ortadan kaldırmış olacaksınız.

Günümüzde pek çok kişi Youtube üzerinden para kazanmaktadır. Hesabınız uygun duruma geldiğinde sadece video paylaşarak para kazanabileceksiniz.

Satın alınan aktiflik durumunda bütün izlenme ve aboneler gerçek kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle herhangi bir sorun veya risk durumu teşkil etmemektedir.

Aktifleştirilen hesap ömür boyu para kazandırmaya devam edecektir. Para aktifleştirme paketinde herhangi bir süre kısıtlaması yoktur. Hesap ne kadar aktif kalırsa para aktifliği o kadar geçerli olacaktır.

Youtube Para Kazanma Aktifleştirme

Youtube üzerinden içerik üreticisi olarak para kazanmak ciddi bir kitlenin ortak hayalidir. Bu hayali gerçekleştirmenin temel şartı ise para kazanma özelliği aktif olan bir kanala sahip olmaktır. Eğer bir kanal açtıysanız ve içeriklerinizde reklam yayınlayarak gelir elde etmek istiyorsanız bunu yapmanızın kolay bir yolu var. Youtube para kazanma aktifleştirme paketi hem zamandan kazanmanıza hem de içeriklerinize yoğunlaşmanız olanak tanıyor.


Bilindiği üzere Youtube hem kanal sayısının düzeysiz artışını önlemek hem de içerik kalitesini belli bir çitanın üzerinde tutmak için bazı sınırlamalar getirdi. Bu sınırlamalar ise 4.000 saat izlenme ve 1.000 abone olarak güncel şekilde devam ediyor. Sınırları aştıktan sonra kanalın para kazanma özelliği aktif hale getirilebiliyor. Dolayısıyla Youtube para kazanma aktif etme işlemi için bu limitleri geçmeniz şart.

Youtube Para Kazanma Aktifleştirme Nasıl Yapılır?

Youtube para kazanmayı aktif etmek istiyorsanız paket içeriğini inceleyebilirsiniz. Pakette öncelikli olarak 1.000 abone bulunmaktadır. Bunu ayrı olarak abone satın al bölümünden temin edebilirsiniz. Ancak yeni açtığınız bir kanal varsa ve burada para kazanmayı açmak istiyorsanız bu paket tam size göre.

  • 1.000 abone
  • 4.000 saat video izlenme süresi
  • Ömür boyu kalıcılık garantisi

Çünkü 1.000 abonenin yanı sıra en az bir tane video içeriğin yüklü olduğu bu kanalda anında 4.000 saat izlenmeye de sahip oluyorsunuz. Yani Youtube tarafından öne sürülen ve para kazanma öncesinde bir sınırlamaya sebep olan tüm kıstasları yerine getirmiş oluyorsunuz.

Youtube Abone ve İzlenme Kalıcı Mıdır?

Youtube para kazanmayı açmak için satın alacağınız bu paketin içeriğinde bulunan 1.000 abone tamamen gerçek kişilerden oluşuyor. Dolayısıyla hepsi Türk olan bu gerçek kullanıcılarda düşüş yaşanma ihtimali çok düşüktür. Hatta aksine içeriklerinizin kalitesine bağlı olarak izleme, beğenme ve yorum yapma gibi etkileşimlerde de pay sahibi olacaklardır.


Paket içeriğinde bulunan 4.000 saat izlenme içinse kesinlikle düşüş yaşanmama garantisi vermekteyiz. Bu sayede para kazanma özelliğini aktif ettikten sonra bu sınırlamalarla bir kez daha karşı karşıya kalmayacağınızı garanti etmek mümkündür. Youtube para kazanma açma işlemini hızlıca yapmanın en pratik ve güvenli yolu budur.

Youtube Para Kazanma Özelliği Nasıl Açılır?

Youtube para kazanma aktifleştirme aşaması sağladığımız paketlerle son derece kolaydır. Eğer paketi satın aldıysanız ve kanalınızın abone sayısı 1.000'i geçtiyse, izlenme süresinin total saati 4.000'i aştıysa artık Youtuber olarak kariyerinize devam edebilirsiniz. Bundan sonraki içeriklerinizi yüklemeden önce Google hesabınızdan ayarlara girip reklam gösterimi alanında para kazanma özelliğini aktif konuma getirmeniz gerekiyor.


Önceden pasif olan bu ayar butonu almış olduğunuz Youtube para kazanma aktivasyon paketi ile beraber aktif konuma geçecektir. Sizin yapmanız gereken tek şey ise tıklayarak bu özelliği etkin hale getirmek. Ardından yükleyeceğiniz içeriklere reklam yerleştirmek ve hemen gelir elde etmeye başlamak mümkün hale gelecek. İzlenme satın almak ve abone satın almak özel olarak halen daha kullanabileceğiniz diğer paket seçenekleridir.